Čo píšu ľudia, ktorý používaly naše výrobky?

 • Užívateľka N.N.
  Neviete si predstaviť, koľko rokov som bezúspešne hľadala riešenie svojho problému. Konečne som na odporúčanie v lekárni našla a začala používať výrobky Marbo, najprv Aktivátor a potom Tonikum a Šampón. Vlasy mi úplne vyrástli. Som veľmi spokojná, som úplne iný človek! Ako dobre, že existujete, veľmi ste mi pomohli. Vďačná N.N. 2.
  Vďačná 
  N.N.
 • Užívateľ O.B.
  Po dvoch týždňoch používania Aktivátora Marbo som zaznamenal prvé zmeny. Začali mi pomaly rásť vlasy na temennej časti hlavy. Odvtedy, niekedy rýchlejšie, niekedy pomalšie, mi vlasy vyrastajú od temennej časti až k čelu, pričom vypĺňajú celý stred hlavy. Zlepšovanie je pomalé, ale kontinuálne. A čo je dôležité, vlasy mi prestali vypadávať – úplne. Môj prípad je ťažký, mám genetické predispozície na stratu vlasov, trpím chorobou alopecia androgenetica. S výsledkami som zatiaľ nadmieru spokojný. Určite budem pokračovat v používaní preparátov Marbo, lebo vidím, že účinkujú. Posielam Vám obrázky podľa dohody. 
  S pozdravom B.O.
 • Užívateľka M.Z.
  Užívateľka M.Z. Mala som problém s chorobou alopecia areata multiokularis. Vlasy mi vypadávali najviac na temennej časti hlavy. Poradila som sa s farmaceutom a začala používať najprv Aktivátor a potom Tonikum Marbo. Zmeny boli pomalé, ale boli vidno. Vlasy mi začali rásť a do piatich mesiacov úplne vyplnili postihnuté miesta.
  Ďakujem. M.Z.
 • Užívateľka K. K. z Nitry
  Na začiatku klimaktéria som spozorovala nadmerné vypadávanie vlasov, ktoré viedlo k značnému preriedeniu vlasov hlavne v prednej časti hlavy a nad ušami. Už po prvom balení výrobkov Marbo sa vypadávanie vlasov zastavilo a po troch mesiacoch mi začali rásť nové vlasy. Som veľmi spokojná, pokračujem v aplikácii výrobkov Marbo a s radosťou šírim Vaše dobré meno. 
  Ostávam s pozdravom K.K.
 • Užívateľ L. Z. z Trnavy
  Som študent a nedávno som si všimol, že mi nadmerne vypadávajú vlasy a začínajú sa tvoriť kúty nad čelom. V našej rodine trpia muži na genetickú alopéciu. Nechcem sa s tým zmieriť! Hľadal som na internete všetky dostupné informácie a riešenia. Najviac ma oslovili prírodné produkty značky Marbo. Objednal som si celú sadu – Aktivátor, Tonikum aj Šampón a môžem povedať, že vlasy mi už nevypadávajú. Pokračujem v používaní týchto produktov ďalej, pretože po štyroch mesiacoch mi v oblastiach nad čelom začali vyrastať nové, zatiaľ veľmi jemné vlasy. 
  Ďakujem. L.Z.

Georg F.
termékeik tökéletes elégedettséget érdemeltek ki.
Szeretnék ismételten rendelni:
Tonicumot és Aktivatort
Előre is nagyon szépen köszönöm.
Tisztelettel

Georg.F.
(slovensky preklad :
Vaše vyrobky si zaslužia perfektnú spokojnosť
Prajem si opätovne objednať.
Vôpred veľmi pekne ďakujem.
S pozdravom

Klaudia M.
Už po mesiaci použivania vyrobkov zo sady Marbo, začali rasť pevnejšie a hustejšie vlasy.S vyrobkami som maximalne spokojna.

Jitka B.
Jsem velmi spokojená s produkty Marbo
Kvalita vlasů je podstatně lepší.