Zaručene aktivuje rast nových vlasov


 • Aktivátor „Marbo“ je 100% prírodný bylinný prípravok pre rast nových vlasov.
 • Aktivátor je definitívne nový druh lokálneho stimulátora pre rast vlasov, založený na prírodných extraktoch a zložkách zriedkavo sa vyskytujúcich liečivých bylín, ktoré sa nachádzajú len v určitých geografických lokalitách a v určitej nadmorskej výške. Je úplne odlišný od obvyklých stimulátorov, ktoré sa zakladajú na chemických látkach.
 • Skladá sa z prirodzených zložiek bylinných extraktov z osobitne vybraných liečivých bylín, ktoré povzbudzujú rast vlasov.
 • Aktivuje rast vlasov na miestach, na ktorých sú vlasy preriedené a na odhalených miestach – na ktorých vlasy celkom vypadali.
 • úspešný je pri každom type choroby ALOPÉCIA, zvlášt‘ účinný pri typoch: ALOPÉCIA ANDROGENETICA – dedičná strata vlasov u mužov a žien a ALOPÉCIA AREATA (ložisková plešivosť).
 • Je rovnako úspešný u detí aj dospelých.
 • Jedinečná formula „MARBO AKTIVÁTORA“ umožňuje mikrocirkuláciu na pokožke hlavy a má fytogenetický vplyv na revitalizáciu folikulov na odhalených miestach, čo umožňuje, aby vlasy začali rásť čo najskôr.
 • Vyhovuje rôznym typom pokožky, aj tým najcitlivejším.
 • Nemá negatívny účinok ani po viacmesačnom používaní.
 • Po nanesení na pokožku sa rýchlo absorbuje a nezanecháva mastnú stopu.
 • Prvý výsledok možno vidieť už od 10 do 30 dní.
 • Tento jedinečný prípravok už 20 rokov pomáha všetkým, ktorí ho používajú.

Kvalitu a účinok „MARBO AKTIVÁTORA“ potvrdzujú dlhoročné klinické výskumy v dermatologických laboratóriách a tisíce pacientov ktorí sa vďaka tomuto prirodzenému prípravku trvalo vyliečili.

Je testovaný na pacientoch s diagnózou: alopecia andro-genetica a alopecia areata, a to práve na pacientoch, ktorých trápili rozličné podoby tejto choroby, ako benígna forma, tak aj u pacientov s nepriaznivou prognózou vývoja choroby (ophiasis) a taktiež na pacientoch s úplnou (malígnou) formou choroby.

Dosiahnuté výsledky: úspech od 71% pri liečení pacientov s diagnózou alopecia-andro genetica (dedičná strata vlasov u mužov a žien) a 83 % úspech pri liečení pacientov s diagnózou alopecia areata.ZLOŽENIE:
Extrakty rastlín
: Rosmarinus officinalis, Urtica dioica, Hedera helix, Salvia officinalis, Juglans regia, Arctium lappa, Allium sativum, Betula alba, Matricaria chamomilla. 


ÚČINOK: 100% prírodná formulaPôsobí na opätovný rast vlasov na preriedených a odhalených miestach

NÁVOD NA POUŽITIE:PRE VŠETKY TYPY CHOROBY ALOPÉCIA
Pred použitím pretrepať a naniesť na odhalené miesta, na ktorých prišlo k celkovému alebo čiastočnému vypadaniu vlasov.
Navlhčite kúsok vaty AKTIVÁTOROM a naneste (vmasírujte) na odhalené miesta dvakrát denne.
Opakujte každodenne, pokým na odhalených miestach nezačnú rásť vlasy.
Prvý výsledok možno vidieť už od 10 do 30 dní.
Ako jediný prípravok zaručuje rast nových vlasov. Najlepšie výsledky dosiahnete používaním Aktivátora v kombinácii z Marbo Tonikum a Šampónom 03..

Doba použiteľnosti: neohraničená      Balenie: 180 ml

Originálna receptúra a výroba „KLINIKA MARBO“.